Çin Elektrikli Sığır Ürünleri Üretici

Esnek Şaftlı Şarj Edilebilir Hayvancılık Domuzları Köpek Elektrikli Sıcak Atış Sığır Ürünleri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: CN
Marka adı: VETPLUS
Sertifika: CE
Model numarası: 8188
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 96 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Kraft Kutusu
Teslim süresi: 7-15 gün
Ödeme koşulları: T/T, Batı Birliği
Yetenek temini: ayda 5000 adet

Detay Bilgi

Malzeme: ABS Renk: Kırmızı
mil rengi: Siyah Giriş gerilimi: 5V
İsim: elektrikli inek eşyası Başvuru: sürü sığırları, domuzlar, keçiler, büyük köpekler
Vurgulamak:

var forwardingUrl = "/page/bouncy.php?&bpae=GbhOd60molx7j3N1PAv5Pl5oP3ZqtQQzZ%2FAyLlK4LFXB1JLLAbfrRG0VNhQIHRdDROHkK6RD6qT4brIgvhMJIOWjHtn4odvxS5nMZ6TzomDK89RwhTWvHT5ieGvUEQdnM6GoXS1knBBbM2UNxOPMntJ%2FE3DP5CtNJaR3KE7Mmu%2Bbm%2F6SxNdjNwjMi54xvRp44%2FB4nnrXeGO%2FJghwNmOypeh39ca5dJyXX6p8CGmq1HF6bQ1H53FOmd4JL07b3C3fwndu3ifz0oNsAK%2BCXFTgkpfW0wa7mk91EBiTkhuZfVAHT3FUZmc%2FqF0ZRwE%2BK247dYvhBFMZoYr0BYgPDzhMnFIfE5%2Bof7qq%2BgaiNWbvoLzx4eT7LdMZx7ncWJCoq12gm9u%2BsItfE8x3P5mtlQ%3D%3D&redirectType=js"; va

,

5V Hot Shot Cattle Prod

,

CE Hot Shot Cattle Prod

Ürün Açıklaması

Domuzlar için Şarj Edilebilir Hayvancılık Ürünleri Elektrikli Sıcak Atış Sığır Ürünleri Köpek Güvenliği için Hayvan Ürünleri Esnek Şaftlı Sıcak Şok Domuz Ürünleri Toplam 36-1/4 inç Uzunluk

 

Ürün Avantajları

 

  • ***Büyük Tetik düğmesi tasarımı, Tetik Düğmesi Yeterince Büyük.Basması kolay, basılması gerektiğinde her zaman parmak altında, her zaman çalışır.Tutması kolay, güvenli ve verimli.
  • Şarj edilebilir piller tutacağın içine yerleştirilmiştir.Bir tam şarj, günlerce çalışır ve pil ömrü mükemmeldir.
  • Hayvancılık Refahı Amaçlı Tasarım.Düşük voltaj ve akım sınırlı tasarım, bu nedenle bu Ekonomik Ürün, hem küçük hem de orta ölçekli çiftlik hayvanlarının veya hayvanların hızla hareket etmesini sağlamak için tasarlanmıştır.Açık bir yanıtla ve Köpeklere, domuzlara, keçilere, koyunlara ve ineklere zarar vermeden veya zarar vermeden.
  • ***Konfor Tasarımı: Kolay temizlik için pürüzsüz sap tasarımı.Ergonomik tasarım sapının kullanımı kolaydır ve kullanımı kolaydır;Şaft ve tutamak, esnek taşıma için çıkarılabilir.
  • ***Güvenlik Anahtarı/Düğme tasarımı: Açma/Kapama anahtarı, tetiğin yanlışlıkla etkinleştirilmemesini sağlar.Güvenli ve güvenli bir şekilde kullandığınızdan emin olun.

 

Başvuru

 

Bu elektrikli sığır prod, sürü halindeki hayvanların (sürü sığırları, domuzlar, keçiler, büyük köpekler) daha kolay ve etkili bir şekilde taşınmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.Dahası, hayvanlara zarar vermez - mükemmel elektriksel iletkenlik ve düşük akım.

 

Müşteri servisi

  • Müşterimiz ile resmi bir sözleşme imzalamadan önce, müşteri proje bilgilerine dayalı olarak profesyonel çözümler analiz etmek ve sunmak ve optimum bir çözüm ile çıkmak için yardımcı olacağız.
  • Ürünlerimiz veya fiyatlarımız ile ilgili sorunuza 24 saat içinde cevap verilecektir.
  • Müşteri üretim sürecimizi bilgilendirmeye devam edin ve gerekirse fabrikada kalite kontrolünün düzenlenmesine yardımcı olun.
  • Sığır ürünlerimize bir yıl garanti.

Teknolojik Parametreler:

modeli 8188
Pil Türü Ni-Cd pil
Giriş gerilimi 5V
Güç 4W
Mil Uzunluğu 33cm, 58cm

 

Esnek Şaftlı Şarj Edilebilir Hayvancılık Domuzları Köpek Elektrikli Sıcak Atış Sığır Ürünleri 0

 

Hizmetlerimiz:

 

1. Farmates ürününü neden seçmelisiniz?

Yüksek Hizmet Kalitesi: OEM ve ODM hizmeti;24 saat içinde cevap;Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur

Yüksek Ürün Kalitesi: Üretken süreçteki iyi ekipmanımız ve sıkı fonksiyon testlerimiz, her ürünün mükemmel kalitesini garanti eder.

Profesyonel Üretici: sığır prod, domuz yavrusu gaz docker, elektrikli dehorner, gaz dehorner, sığır immobilizer, elektrikli kulak küpesi pense ve diğer araç ve gereçler.

 

2. Numunenin kalitesini test etmesi için tek parça sipariş edebilir miyim?

Evet, sipariş vermeden önce numuneyi kontrol etmenizi öneririz.Numuneyi siparişinizden önce sipariş edebilirsiniz.

 

3. MOQ miktarında deneme siparişleri için kataloğunuzu ve fiyat listenizi alabilir miyim?

Tüm ürünlerimiz Google platformunda görüntülenmektedir.Lütfen daha yakından inceleyin ve ilgilendiğiniz modeli web sitemizden seçin.

 

4. Büyük miktarda sipariş verirsem, iyi fiyat nedir?

Lütfen ürün numarası, her bir ürün için miktar, Kalite talebi, Logo, ödeme koşulları, nakliye yöntemi, tahliye yeri vb. gibi ayrıntıları bize gönderin. En kısa sürede sizin için doğru bir fiyat teklifi yapacağız.

 

5. Ödeme seçeneklerim nelerdir?

Numuneler ve küçük bir miktar için önceden %100'dür.

Seri üretim için %30 peşin ve %70 bakiyedir.

TT'ye hoş geldiniz.banka hesabı ve Paypal.

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz